Usługi opieki godzinowej świadczymy na terenie Koszalina oraz Białogardu.


Usługi opiekuńcze

opieka nad osobami starszymi, opieka nad seniora, opieka dla starszych, opieka dla seniora, opieka dla osób niepełnosprawnych, opieka dla niepełnosprawnych

Oferujemy profesjonalne usługi opiekuńcze świadczone przez 7 dni w tygodniu. Proponujemy podopiecznym pomoc w codziennych czynnościach pielęgnacyjno- higienicznych, wykonywanie pomiarów ciśnienia, poziomu cukru i cholesterolu we krwi, przygotowanie i podawanie posiłków, sprzątanie mieszkań, robienie zakupów, pomoc w kontakcie z lekarzem oraz dotrzymywanie towarzystwa (czytanie książek, prasy, rozmowa). Cennik usług jest bardzo konkurencyjny w stosunku do firm o podobnym profilu działalności i jest uzależniony od zakresu czynności, wykonywanych przy podopiecznym (każda usługa jest każdorazowo, indywidualnie dostosowywana do potrzeb podopiecznego). remontySpółdzielnia "Feniks" wspiera rodziny, które chcą zatrzymać swoich bliskich, potrzebujących pomocy i opieki, jak najdłużej w miejscu ich zamieszkania.

Zobacz nasze referencje!

Naszym klientom gwarantujemy wysoki standard i bezpieczeństwo świadczonych usług, poprzez zatrudnienie personelu, którego kompetencji i doświadczenia jesteśmy pewni. Wymiar czasu pracy naszych opiekunek dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta (w konkretne dni tygodnia lub codziennie).

Świadczymy usługi z zakresu:

- opieki długoterminowej, w warunkach domowych, dla osób starszych przewlekle chorych;
- opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Naszym priorytetem jest zapewnienie kompleksowej obsługi.

Szczegóły oferty znajdziesz na stronie www.opiekadlastarszego.pl


Do góry


Dlaczego warto zaprosić nas do współpracy?

Cechuje nas sumienność i odpowiedzialność - dokładność i terminowość to nasze priorytety. Po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami, przedstawimy optymalną ofertę świadczenia usług.


Do góry