O firmie

Nasze usługi to w pełni profesjonalny serwis. Zapewniamy rzetelne wykonanie prac jak i szybki termin ich realizacji. W celu uzgodnienia wszelkich szczegółów współpracy, zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego, bądź osobiście w siedzibie Spółdzielni.

Dokładność to nasz atut. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, firm, oraz instytucji. Świadczymy usługi najwyższej jakości, gwarantując satysfakcję naszym klientom. Nasz zespół charakteryzuje dokładność, sumienność i wysoka kultura osobista. Jesteśmy elastyczni - godziny naszej pracy dostosowujemy do potrzeb naszych Klientów.

Działamy na terenie Koszalina, Kołobrzegu, Białogardu oraz Poznania!

Do usług przez nas oferowanych zaliczają się:

- opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi;

- remonty i uslugi budowlane;

- pielęgnacja nagróbków;

Zapraszamy do działu "Oferta" w celu szczegółowego zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami.

Idea

Spółdzielnia Socjalna jest podmiotem prawnym, którego głównym celem jest społeczna i zawodowa reintegracja osób wykluczonych. Spółdzielnia jest przedsiębiorstwem społecznym, które tak jak każde przedsiębiorstwo bazuje na pracy swoich pracowników i członków. W odróżnieniu od innych podmiotów gospodarczych naszą najważniejszą wartością są ludzie, którym spółdzielnia może pomóc poprzez zapewnienie im pracy, która przyczyni się do ich reintegracji społecznej i zawodowej oraz umożliwi powrót na otwarty rynek pracy.

Jednak według nas ekonomia społeczna to przede wszystkim wrażliwość, której brakuje w świecie nowoczesnego biznesu nastawionego wyłącznie na zysk. Wrażliwość zarówno na kwestie pracownicze, jak i na relacje z kontrahentami. W naszych działaniach staramy się wdrażać tradycyjne idee spółdzielczości, samopomocy, samoorganizacji oraz współpracy. W trudnych, współczesnych czasach łączymy najlepsze tradycje z nowatorskimi pomysłami, zgodnymi z wymogami codzienności.

Pomysł na założenie spółdzielni socjalnej podsunęła nam Pani Burmistrz Białogardu, we wrześniu 2012 r. Po przeprowadzeniu wielu rozmów i analiz dotyczących tego pomysłu, zabraliśmy się do jego wdrażania w życie. Mimo bardzo długiego czasu i wielu problemów w trakcie realizacji całej procedury tworzenia Spółdzielni, dzięki programowi wsparcia dla grup chcących założyć spółdzielnię socjalną "Anioły Ekonomii Społecznej" realizowanemu przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego, naszej wytrwałości, determinacji i konsekwencji, w kwietniu 2013 r. udało się nam zarejestrować Spółdzielnię w Krajowym Rejestrze Sądowym. Pochodzimy z różnych branż zawodowych, dzięki zdobytemu doświadczeniu doskonale uzupełniamy się w naszych zmaganiach w przeprowadzanym projekcie.

Dlaczego warto zaprosić nas do współpracy?

Cechuje nas sumienność i odpowiedzialność - dokładność i terminowość to nasze priorytety. Po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami, przedstawimy optymalną ofertę świadczenia usług.

Dane firmy

Spółdzielnia Socjalna "Feniks"

adres:
ul. Staromiejska 29, II piętro, pokój 4.
78-200 Białogard
NIP: 6722078256
REGON: 321362217